8 ноябрь 2018

Университет будущего: цифровизация и академические традиции

2018 жылдың қараша айының 8 және 9 аралығында І.Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінде «Болашақтың университеті: цифрландыру және академиялық дәстүрлер» Еуропалық Одақ және Орталық Азия университеттерінің ректорлар форумы өткізіледі. Аталмыш форумның мақсаты – Еуропа мен Азия университеттерінің халықаралық ынтымақтастығын нығайту. Кездесу барысында қатысушылар арасында ресми меморандумдарға қол қою рәсімін ұйымдастыру жоспарланып отыр.

8-9 ноября 2018 года Жетысуский государственный университет имени И.Жансугурова проводит международный форум ректоров университетов стран Европейского Союза и Центральной Азии «Университет будущего: цифровизация и академические традиции». Целью данного форума является повышение эффективности международных отношений между университетами Азии и Европы. По итогам встречи планируется проведение церемонии официального подписания договоров между участниками форума.